MojAndroid

Známe vývojárske štúdio Rovio predstavilo novú mobilnú hru s názvom Jolly Jam. Ide o logicky orientovaný titul, ktorý je podobný hernému trháku Candy Crush, takže mu predpokladáme svetlú budúcnosť. Princíp hry je jednoduchý a ide o to, aby ste z hracej plochy odstránili cukríky pomocou boxov a rôznych vylepšení. Po prejdení určitého počtu levelov sa dostanete na kolo s trojokým bossom, ktorého musíte poraziť, aby ste prešli ďalej v hre. Herný princíp vám priblíži aj nižšie priložený trailer.

Ak sa vám tento titul zapáčil, tak si ho môžete stiahnuť priamo z obchodu Play, kde je dostupný bezplatne. Ak si ho nainštalujete, tak nám napíšte, čo sa vám na hre páči a na aké kolo sa vám podarilo dostať.

21.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+