MojAndroid

Ak zoberieme v úvahu úspech hry Flappy Birds, každá jednoduchá hra s dobrým nápadom a spracovaním má možnosť presadiť sa v Google Play a zarobiť vývojárovi slušný balík. K takýmto hrám by sme mohli zaradiť aj zaujímavú novinku Round 2, ktorej hratelnosť je opäť náročná a doslova vás núti prekonávať svoje najvyššie skóre.

Round 2 by sme mohli zaradiť do podobnej kategórie, ako Flappy Birds. Titul je postavený na testovaní reakcií hráča a vašou úlohou je skončiť hru s čo najvyšším počtom bodov resp. prežiť čo najdlhšie, bez toho aby do vami ovládanej šípky narazili prekážky, ktoré prichádzajú z oboch strán obrazovky. Faktorom, ktorý sťažuje priebeh hry je rýchlosť. Čím dlhšie hru hráte tým je rýchlosť vyššia a samozrejme hra náročnejšia. Ak k tomu pridáte neustále sa meniace farby prostredia, dosiahnuť vysoké skóre bude skutočne náročné.

Round 2 android hra Round 2 android hra Round 2 android hra

Titul Round2 je skutočne zaujímavý svojim konceptom a mnohých hráčov osloví aj vďaka svojej náročnosti. Hru si môžete stiahnuť bezplatne z obchodu Google Play, napríklad kliknutím na náš widget nižšie.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
13.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+