MojAndroid

NVIDIA je už dlhšiu dobu popredným výrobcom tých najlepších procesorov pre mobilné zariadenia. Smartfóny so značkou Tegra mali vždy ako prvé prístup k niektorým novinkám v oblasti herných titulov pre Android a inak tomu nebude ani po MWC 2012 v Barcelone.

NVIDIA je ešte stále popredným partnerom tých najväčších herných vývojárov a preto sa (budúci) majitelia zariadení s Tegra 3 procesormi majú na čo tešiť. NVIDIA si v spolupráci s mnohými známymi vývojármi pripravila niekoľko zaujímavých herných titulov – Age of Booty (známy z Xbox 360 Arcade), ExZeus 2, Bladeslinger či iné. Všetky tieto hry využívajú plnú silu 4-jadrového Tegra 3 procesora a tak sa môžete tešiť na naozaj maximálne detailné textúry či 3D grafické spracovania. Však sa presvedčte sami:

Toto je len zlomok potenciálu Tegra 3 procesorov, ktoré ponúkajú naozaj dostatočné množstvo výkonu aj pre najnáročnejšie Android hry. Tešíte sa aj vy na nové Tegra 3 procesory a ich herný potenciál?

Viac článkov o novinkách z MWC 2012 v Barcelone nájdete po kliknutí na náš MWC 2012 baner na vrchu stránky alebo po kliknutí na tento odkaz.

Zdroj: Phandroid Foto: MCH / MojAndroid.sk

28.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+