MojAndroid

Slovenský herný vývojár Meteorit Blade Dragon Apps má na svojom konte už niekoľko herných titulov v obchode Play. Teraz prichádza s ďalším, pričom tentokrát sa zameral na skutočných drakov. Hra Pocket Dragon prináša jedinečnú možnosť stať sa najlepším dračím bojovníkom prostredníctvom hernej simulácie.

V hre budete napredovať, zlepšovať sa a dosahovať nové úrovne. Tie vám budú odomykať nové možnosti a takto postupne budete budovať svoju identitu. Stretnete sa s rôznymi úlohami a prekážkami, po zvládnutí ktorých sa vám otvoria zaujímavé nové príležitosti. Najzaujímavejšou možnosťou hry je hranie na pozadí vašej domovskej obrazovky – jednoducho si hru zvolíte ako živé pozadie a môžete ju hrať kedykoľvek bez nutnosti spúšťať si nejakú extra aplikáciu. Ak máte iba niekoľko minút čas, jednoducho si zariadenie odblokujete a môžete hrať.

dragon-1 dragon-2

V hre budete bojovať a trénovať, čo znamená, že neskôr budete musieť aj oddychovať. Napredovanie tak možno nebude extrémne rýchle, ale aspoň vás hra zabaví na dlhší čas. Pri inštalovaní hry myslite na to, že ide iba o Beta verziu a môžu sa tu nájsť rôzne nedostatky a chyby. Skvelou správou ale je, že hra je k dispozícii zadarmo a nenájdete tu ani žiadne ďalšie mikrotransakcie. Ak vás hra zaujala, vyskúšať ju môžete aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.ghida.4.20.color
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.ghida.4.20.color
Aktuálna cena: Zdarma

14.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+