MojAndroid

Pri pohľade na hru Pinball si určite aspoň väčšina ľudí spomenie na detské časy. Bodaj by aj nie – táto hra totiž vyzerá i funguje v zásade tak isto ako legendárne herné stoly. V tomto prípade si však pripravte na odrážanie loptičky len svoje Androidové mobilné zariadenie, dva palce a loptičku sa potom jednoducho snažte udržať v hre čo najdlhšie. Počas hry zberáte mince, pomocou ktorých jednotlivé hráčske stoly vylepšujete. Mince vám generujú viaceré objekty – teda čím viac do nich loptička naráža – tým viac mincí získavate. Okrem toho, tieto objekty môžu naberať na cene – cez získané mince im viete zdvihnúť hodnotu. Následne, keď do nich trafíte, dostanete v priemere vyššie skóre.

Zabudnúť nesmieme ani na niečo ako “čierne diery”, alebo ak chcete teleport, ktoré loptičku vsajú a vypľujú ju späť do hry na trochu lepšom mieste. Je však ťažké sem loptičku nasmerovať cielene, väčšinou ide len o šťastie.

Jednou zo zaujímavostí je fakt, že zvukové efekty hry tvorili sami vývojári vlastným, ehm, beatboxom :) Priznávame, že nás osobne zmes jemnej elektroniky a vlastných “pazvukov” celkom pobavila, rovnako ako hravá, nevtieravá hudba plynúca počas jednotlivých levelov. Hra je v obchode Google Pay na stiahnutie zdarma – no sú v nej menšie mikrotransakcie, takže ak chcete pár levelov preskočiť – stačí si za niekoľko eur kúpiť zopár mincí navyše. Pinball okrem toho čaká v najbližších dňoch update a do hry má pribudnúť nový, štvrtý hráčsky stôl. Pinball vás nesklame, ak od neho nemáte intelektuálne očakávania. Príjemne skráti čas cestovania v autobuse či vo vlaku. Avšak v prípade, že máte chuť na niečo zložitejšie, môžete si pozrieť aj hru Bubbla, ktorá pochádza od rovnakých tvorcov, teda od nezávislého slovenského herného štúdia TINYSOFT.

Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+