MojAndroid

Jetpacky zaujímajú ľudstvo už desaťročia takže niet divu, že sú obľúbenou témou vo filmoch ale aj herných tituloch, akým je napríklad novinka Piloteer. Pri tejto skvelo spracovanej hre si až uvedomíte, aké je vôbec zložité ovládať Jetpack, pristávať na ňom na určenom mieste alebo vyhnúť sa prekážkam.

V hre Piloteer sa ako inak, než ocitnete v úlohe pilota Jetpacku, ktorý plní rôzne úlohy naprieč 60 krásne spracovaných úrovní. Misie, ktoré je potrebné v každej úrovni splniť sú rôzne a zahŕňajú napríklad pristátie na určenej ploche, prelet cez kruhy alebo len obyčajné udržanie sa vo vzduchu po určenú dobu. Zážitok z hrania podporuje výborná fyzika pádov ragdoll.

Titul je výborne spracovaný, ponúka skvelú grafiku a náročnú gameplay, pri ktorej budete mať chuť vytrhať si všetky vlasy. Vývojár ponúka hru v obchode Google Play za 3,28 eur a zakúpiť si ju môžete kliknutím na náš widget nižšie.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,09 €

24.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+