MojAndroid

Pacman je a vždy bude hernou klasikou. Táto hra sa dokázala prebojovať z herných automatov na klasické telefóny a teraz ju nájdete aj v smartfónoch, herných konzolách či na počítačoch. Postupom času sa ale musel Pacman zmeniť tak, aby uspokojil požiadavky všetkých hráčov. Aj preto vznikol Pacman Championship Edition DX – Pacman na steroidoch.

https://www.youtube.com/watch?v=p20enkuHuzY

Táto hra bola dostupná v okresanej verzii v obchode Play už rok, pričom bola aj zadarmo. To sa však mení a za vylepšeného Pacmana si budete musieť zaplatiť až 5,40 eura. To však náruživým hráčom nebude robiť problém. Pacman Championship Edition DX ponúka nové herné módy, súťaženie na čas, či súťaž o to, kto získa najviac bodov. Samotný princíp hry zostáva rovnaký, avšak zmenila sa grafika a hudobný podklad – v hre vás bude poháňať techno. Celá hra sa aj zrýchlila a celkovo dodáva klasickému Pacmanovi nový zmysel. Ak vás Pacman na steroidoch zaujal, stiahnite si ho pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: 4,99 €

25.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+