MojAndroid

Online hry patria medzi obľúbené hlavne pre fakt, že hráči majú možnosť vyskúšať svoje možnosti proti reálnym protivníkom. Z toho ťaží aj najnovšia hra Neon Battleground, ktorá prináša vesmírne boje v neónových farbách v reálnom čase proti iným hráčom. Titul si môžete v obchode Google Play stiahnuť úplne zadarmo.

V hre Neon Battleground ovládate vesmírnu loď prostredníctvom dvoch dotykových ovládacích prvkov v spodnej časti obrazovky. V každej hre lietate jednoduchou arénou a snažíte sa zneškodniť reálnych hráčov prostredníctvom laserov. Každé kolo sa hrá na čas, pričom po zničení nepriateľom sa objavíte v hre znova na inom mieste. Cieľom je zneškodniť čo najviac súperov, za čo získavate body a skúsenosti. Tieto je potom možné vymeniť v obchode za silnejšie lode alebo za rôzne vylepšenia.

Neon Battleground je jednoduchá a zábavná hra pre všetkých fanúšikov vesmírnych online hier. Istou nevýhodou je nutnosť byť pripojený k internetu a vnútroherné nákupy, ktoré urýchlia kúpu nových lodí. Hru si môžete stiahnuť z obchodu Google Play prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma
11.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+