MojAndroid

S príchodom víkendu sa mnohým z vás možno naskytla skvelá príležitosť vychutnať si nejakú dobrú mobilnú hru. Dobrým adeptom na strávenie chvíľ v chladnom jesennom počasí je aj Mad Dash – Canyon Run. Ide o akčnú hru v štýle nekonečných behačiek, kde budete v prostredí divokého západu naháňať banditov. Vy sa ocitnete v roli bláznivého banditu s menom Pazzo a naháňať budete bývalých spojencom z gangu Nine Spades, ktorí ukradli váš posledný lup.

Najvýstižnejším prvkom hry je prispôsobiteľnosť. V priebehu hrania tu narazíte na stovky rôznych predmetov a vylepšení, ktoré vám môžu uľahčiť vašu úlohu. Vďaka špeciálnym predmetom môže Pazzo získať zaujímavé nadprirodzené schopnosti, ktoré mu pomôžu na naháňačke za zradcami. Najväčší účinok majú pritom špeciálne klobúky, ktoré menia hlavné Pazzove schopnosti a v podstate aj celý štýl hry.

Samozrejme, na ceste vás čaká veľké množstvo prekážok, ktorým sa budete musieť vyhýbať. Vďaka svojej variabilite a prispôsobiteľnosti tak ide o veľmi atraktívny herný titul. Samozrejme, postupom času budete môcť vylepšovať aj prvky hlavnej postavy, ako aj jej rôzne špeciálne schopnosti. Hra vám tak prinesie množstvo zábavy a zároveň je tým správnym lákadlom, ktoré vám nedovolí položiť telefón z ruky. V obchode Play je tento titul k dispozícii zadarmo a hoci tu nájdete rôzne mikrotransakcie, určite sa bez nich zaobídete.

Verzia: 1.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

26.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+