MojAndroid

Ak ste niekedy chceli byť pilotom a nikdy ste sa ním nestali, tak si svoj sen môžete splniť aspoň čiastočne v hre Flight Pilot Simulator 3D. Ide o pekne spracovaný simulátor lietania, v ktorom sa z vás stane prvotriedny pilot, ktorý musí plniť rôzne misie. V hre na vás čaká množstvo lietadiel. Spočiatku budete lietať na malom osobnom lietadle a neskôr sa môžete tešiť na stíhačky či vojenské špeciály. Na lietadlách budete plniť rôzne misie, zachraňovať ľudí, hasiť požiare či pretekať s ostatnými hráčmi.

Hra Flight Pilot Simulator 3D ponúka aj dobré ovládanie. Lietadlo ovládate pomocou akcelerometra, teda pohybom zariadenia dopredu, dozadu a do strán. Graficky nejde o najprepracovanejšiu hru v obchode Play, ale 3D grafika, ktorú si pre vás pripravili autori, vás rozhodne neurazí. Celková veľkosť hry je približne 65 MB. V prostredí hry si môžete odomykať nové levely a kupovať lietadlá za virtuálne doláre, ktoré si môžete v prípade nedostatku dokúpiť za reálne peniaze. Nás hra dokázala zabaviť na niekoľko dlhých chvíľ a veríme, že si s ňou užijete kopec zábavy aj vy. Hra Flight Pilot Simulator 3D je v obchode Play dostupná bezplatne.

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

26.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+