MojAndroid

TinyCo vydal novú Android hru Family Guys The Quest for Stuff, ktorá poteší každého fanúšika populárneho kresleného seriálu, u nás známeho ako Griffinovci. Po tom, čo hlavná postava Peter Griffin zničí svoje domovské mesto Quahog počas súboja s gigantickou sliepkou Ernie, bude na vás, pomôcť mu znova vrátiť všetko do starých koľají. Novinka debudovala na platforme Android len dnes a je dostupná na stiahnutie zadarmo z obchodu Google Play. Prítomné sú dnes už bežné vnútroherné nákupy.

Ako sme už načrtli v úvode, vašou úlohou bude nájsť všetky obľúbené postavy zo seriálu a s ich pomocou vybudovať mesto a neskôr ho aj brániť proti útokom pirátov a zástupov zlých sliepok. Hra je podporovaná autormi seriálu, takže v nej nájdete originálne a typické vtipy od textárov a poteší tiež originálny dabing. Samotný koncept hry je postavený veľmi podobne, ako sme zvyknutí v prípade titulu The Simpsons: Tapped Out. V hre tak budete plniť rôzne misie, za ktoré dostávate skúsenosti a peniaze, za ktoré dokupujete nové budovy v meste.

family Guy Android hry family Guy Android hry

Naprieč hrou je poznať prítomnosť vnútroherných nákupov, pomocou ktorých si budete môcť zakúpiť dodatočné financie alebo zlato pre urýchlenie času alebo odomknutie ďalšieho obsahu. Ak ste však skalným fanúšikom seriálu, určite vás to neodradí od toho, aby ste si hru stiahli a na nejaký čas sa s ňou pobavili. Môžete tak urobiť napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: cultofandroid

10.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+