MojAndroid

Nestáva sa často, že nás nejaká hra zaujme natoľko, že sa ponoríme do jej hrania na niekoľko desiatok minút. Stalo sa nám to však v momente, keď sme si stiahli Euro Train Simulator. Ide o jednu z najlepších hier s motívom vlakov pre Android, o čom svedčí viac ako milión inštalácií v obchode Play. Čo však táto hra ponúka?

Euro Train Simulator je simulátor vlakových tratí, ktoré prechádzajú cez významné svetové mestá. V hre na vás čaká 10 typov vlakových súprav, rôzne uhly kamery, animované nastupovanie a vystupovanie cestujúcich, meniace sa počasie a ďalšie zaujímavé funkcie. Hráč si môže vybrať z niekoľkých herných módov, pričom najzaujímavejšou je rozhodne kariéra, v ktorej prechádzate rôznymi úrovňami obtiažnosti. Vašim cieľom je ovládať vlak, neprekračovať rýchlostné limity a prísť na čas do cieľovej stanice. Grafika hry je na dobrej úrovni a páči sa nám aj podrobné intro, ktoré vám ukáže, ako na to. Pokiaľ máte radi vlaky, rozhodne si túto hru aspoň vyskúšajte. Zobrazujú sa v nej síce reklamy, no tie si môžete odstrániť mikroplatbami. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

8.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+