MojAndroid

Koncept hry Deer God sa objavil v minulom roku na platforme Kickstarter, kde jeho autori hľadali finančnú podporu na pokračovanie jeho vývoja. Deer God bol odvtedy zverejnený na Steame, ako aj iných herných platformách a najnovšie sa dostáva do mobilných zriadení s Androidrom. V obchode Google Play si ho tak môžete už teraz kúpiť za pomerne vysokú sumu 7,44€.

Príbeh hry začína športovým lovcom, ktorý poľuje na jeleňov. Jedného dňa sa na poľovačke chystal zastreliť krásneho jeleňa, no počas výstrelu bol napadnutý vlkmi, no on stihol ešte vystreliť na mláďa, ktoré sa v ten moment postavilo do rany. Namiesto toho, aby sa dostal do neba alebo pekla sa pričinením prírody premenil na jeleňa, aby odčinil svoje hriechy. Teraz sa lovec stáva lovenou zverou a snaží sa prežiť v nebezpečnej prírode.

deer god deer god 1

Deer God ponúka krásne grafické spracovanie prírody v podobnom štýle, ako populárny Minecraft. V hre bude vašou úlohou prežiť všetky pokusy dolapiť vašu jeleniu formu. Budete plniť rôzne úlohy, riešiť hádanky, stretávať iné zvieratá a dokonca sa budete môcť do ich aj prevteliť.

Ako sme už naznačili v úvode, hra je dostupná v obchode Google Play za pomerne vysokú cenu 7,44€. Deer God však má čo ponúknuť a ak si chcete oddýchnuť od rôznych arkád bez príbehu a pointy, určite si prídete na svoje.

Verzia: 1.19
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.19
Aktuálna cena: 4,99 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+