MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov skvelého herného titulu Machinarium, zrejme ste už počuli o hre od rovnakého štúdia s názvom Botanicula. Ide o jedinečnú adventúru, ktorá ponúka nádhernú grafiku, zaujímavý príbeh a množstvo prekvapení a doplnkov, vďaka ktorým je táto hra skutočne špecifická. Ako to v prípade takýchto titulov býva, takýto prepracovaný titul má aj pomerne vysokú cenovku a bežne sa v obchode Play predáva za 3,99 EUR. V súčasnosti je ale hra v 81% zľave a teraz si ju môžete kúpiť za menej, ako jedno euro.

V hre sa ocitnete v roli obyvateľov stromu, ktorý bol nakazený parazitom a vašou úlohou bude ochrániť jeho semienko. Na vašej ceste ale stretnete množstvo nástrah a nepriateľov, ktorých budete musieť oklamať šikovnosťou a rýchlym uvažovaním. Okrem zaujímavého príbehu ponúka hra celý rad neočakávaných možností, ktoré sa ukrývajú v skrytých bonusoch a ktoré možno mnohí hráči ani neodhalia. Tieto bonusy sú ale jedinečné a vy ta budete mať istotu, že pri každom spustení hry vás čaká jedinečný zážitok.

Ako sme už spomenuli, hra stojí štandardne v obchode Play štyri eurá, no v rámci letného výpredaju si môžete titul stiahnuť za skvelých 0,95 EUR. To je na takúto prepracovanú hru naozaj veľmi dobrá cena a v prípade, že sa vám hra ani tak nebude páčiť, môžete ju vyskúšať a neskôr vrátiť.

Verzia: 1.0.62
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 1,89 €
Verzia: 1.0.62
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 1,89 €

Za námet na článok ďakujeme čitateľovi Vladovi!

23.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+