MojAndroid

Aby bola mobilná hra populárnou, často musí byť v niečom jedinečná a výnimočná. Mnohí vývojári sa predbiehajú v grafike, hrateľnosti či jednoduchosti ovládania, no niekedy je tým najzaujímavejším prvkom príbeh hry. Apocalypse Meow tak možno neponúkne úplne netradičný princíp či ovládanie, no zaujme svojim príbehom, kde proti sebe bojujú mačky a psy.

Ešte zaujímavejší je pritom fakt, že mačky sa snažia dobiť svet a úlohou psov bude zachrániť ostatných psov a aj ich najvernejších priateľov – ľudí. Hra sa pritom odohráva v prostredí vesmírnej strieľačky, kde budete postupovať náročnými levelmi a snažiť sa poraziť všetkých nepriateľov a prekážky, ktoré vám budú stáť v ceste. Samozrejme, na konci každého levelu narazíte na obrovského bossa, ktorého porazenie bude vyžadovať trpezlivosť, precíznosť a aj kúsok hráčskeho umenia.

apocalypse-meow-1 apocalypse-meow-2 apocalypse-meow-3

Hoci nás na hre zaujal najmä príbeh a princíp celého sporu, nemôžeme jej uprieť ani skvelú grafiku. Tá poteší aj tých najnáročnejších užívateľov. V takejto akčnej hre môžete okrem pekných detailov očakávať aj fantastické grafické, ale aj zvukové efekty. Okrem akčných misií tu nájdete aj RPG prvky a potešia aj bohaté možnosti vylepšovania vašej vesmírnej lode, vďaka čomu budete aj v neskorších leveloch schopní konkurovať vyspelejším nepriateľom. Asi vás neprekvapí, že hra je v obchode Play k dispozícii zadarmo, no ak by ste chceli znížiť náročnosť hry, budete si môcť pomôcť mikrotransakciami.

Zdroj: Android Community

10.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+