MojAndroid

Prvé Angry Birds prišli do obchodu Play ešte v roku 2009 a už po niekoľkých mesiacoch sa stali najobľúbenejšou Android hrou histórie. Dnes sa historické zápisy rozširujú o ďalší záznam. Nahnevané vtáky sa totižto dočkali svojho pokračovania. Do obchodu Play zavítala hra Angry Birds 2!

Oproti prvej verzii prinášajú Angry Birds 2 novú grafiku, levely a nové typy vtákov. Herný princíp sa nezmenil, a tak si môžete počas nudných chvíľ zahrať vašu obľúbenú hru bez toho, aby ste sa museli učiť niečo nové. Angruy Birds 2 dopĺňajú doteraz predstavené tituly Angry Birds SpaceAngry Birds Rio, Angry Birds Friends, Angry Birds Seasons, Angry Birds Star WarsAngry Birds Go!, Angry Birds Transformers, Angry Birds Fight!, Angry Birds Stella a sú v obchode Play dostupné rovnako bezplatne ako väčšina ich predchodcov.

Náš tip
Angry Birds 2 prídu už 30. júla

Verzia: 2.19.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.19.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

30.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+