MojAndroid

Poznáte RedBull Air Race? Táto hra je niečo podobné, avšak priamo vo vašom Android smartfóne. Slovenská hra s názvom Air Racers od vývojára Brosvision ponúka jednoduché prostredie plné farieb. Princípom hry je lietať s malým lietadielkom medzi bránkami a tak spĺňať dané závodné trate. Lietanie na dotykovom displeji spočiatku vôbec nie je jednoduché, no po niekoľkých neúspechoch prichádza to pravé prekonávanie prekážok.

airracers_01 airracers_02

Dotykmi po obrazovke meníte smer lietadla podľa toho, kde sa dané bránky nachádzajú. Treba byť ostražitý, pretože ak bránku preseknete krídlom lietadla, hra končí a musíte trať absolvovať od začiatku. Postupom času sú levely obtiažnejšie a náročnejšie na prekonávanie bránok. Prekonávaním levelov získavate body a takisto odmeny v podobe napríklad vizuálnych úprav vašeho lietadla. Hra ponúka taktiež rebríček pre porovnanie s ostatnými hráčmi. Táto zábavná a pomerne jednoduchá hra je dostupná v obchode Play zdarma.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
9.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+