MojAndroid

Vývojárske štúdiá sa čoraz častejšie zameriavajú na logické tituly. Keďže ich popularita každým dňom stúpa, my sa tomuto počinu nemôžeme čudovať. Vo väčšine prípadov ide pritom o hry, ktoré preveria vašu pozornosť a zmýšľanie, no nevyžadujú žiadne vysoko nadpriemerné IQ. Inak tomu nebude ani v prípade Puddle+, ktorý bude pokračovaním nemenej zaujímavého titulu Puddle.

Vynovená verzia obľúbenej logickej hry ponúkne nielen vylepšené grafické prostredie, ale aj viacero nových možností hrania, respektíve misií. Ak sa pýtate na herný princíp, ten tu ostáva mimoriadne jednoduchý. Pomocou nakláňania vášho inteligentného zariadenia budete ovládať kvapalinu, ktorej prechod rôznymi prostrediami bude závisieť od vlastností daných látok. To teda znamená, že voda sa tu nebude správať rovnako ako olej, tekutá láva, alebo nitroglycerín.

Ďalším faktorom, ktorý bude ovplyvňovať bezproblémový prechod kvapaliny, je samotné prostredie. Čakajú tu na váš totiž žeravé chodby aj mäsožravé rastliny. Do úvahy tiež budete musieť vziať aj gravitáciu, trenie a rôzne prekážky, ktoré sa budú snažiť zabrániť vo vašej ceste. Tajomstvo hry spočíva v udržaní čo najväčšieho množstva kvapaliny.

Verzia: 1.7.14
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.7.14
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 2,99 €

2.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+