MojAndroid

Modern Combat od Gameloftu, séria akčných hier pre mobilné zariadenia získa ďalšie, v poradí už piate pokračovanie. Modern Combat 5, jedna z najočakávanejších strieľačiek pre Android je už takmer pripravená na vydanie, no ešte predtým sa vývojárske štúdio rozhodlo poskytnúť fanúšikom pohľad na všetky novinky a vylepšenia vformou živého streamu prostredníctvom služby Twitch. V piatich komentovaných videách prejde človek zo spoločnosti niekoľko misií, ukáže nám online multiplayer a priamo odpovedá na otázky fanúšikov.

Po grafickej stránke môžeme videť veľké vylepšenia napríklad v interaktivite s prostredím. Celý herný svet teraz reaguje na vaše podnety, objekty sa dajú rozstrieľať a pod. Vylepšení sa dočkala aj simulácia počasia, ako aj svetelné efekty. Presvedčte sa sami a pozrite si nižšie uvedené videá. Ďalšou zaujímavou zmenou sa stane ukladanie priebehu hry v cloude a zaujímavý spôsob sťahovania z aplikačných obchodov. Základ hry bude mať totižto veľkosť 800 MB, pričom ďalší obsah sa bude sťahovať zatiaľ čo sa vy budete hrať. Zverejnenie hry Modern Combat 5 zatiaľ nebolo upresnené, no podľa oficiálnych informácií by to malo byť niekedy začiatkom leta.

Videá z hry Modern Combat 5

Zdroj: droidgamers.com

26.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+