MojAndroid

Z času na čas sa stane, že sa v obchode s aplikáciami objaví hra, ktorá zaujme už na prvý pohľad a po prvých minútach hrania potvrdí, že ide o naozaj perfektný titul. To platí aj o hre Leo’s Fortune, ktorá zožala obrovský úspech na konkurenčnej platforme iOS. Počas tohtoročnej konferencie Google I/o vývojári oznámili, že hra bude dostupná aj pre zariadenia s Androidom. Dnes sa tak aj stalo a úspešná platformovka z iOS je dostupná na stiahnutie aj v obchode Play.

Leos-Fortune-screenshot-3

V hre Leo’s Fortune sa ocitnete v roli malého chlpatého tvora s menom Leonard. Ten bol svojho času vynikajúci inžinier, pričom vynašiel množstvo vynálezov a zariadení. A práve v tom spočívalo bohatstvo Leonarda, ktorému však jeho poklad ukradli. Leovi tak neostáva nič iné, iba vystopovať zákerných zlodejov a vziať si späť, čo mu právom patrí.

Leos-Fortune-screenshot-4  Leos-Fortune-screenshot-2 Leos-Fortune-screenshot-1

Hra získala v App Store takmer dokonalé hodnotenie 5/5 hviezdičiek. Mnohí ju opisovali ako najkrajšiu hru, aká bola kedy na mobilné zariadenia vytvorená. Ako bonus ponúka úžasnú hrateľnosť. S Leom budete postupovať naprieč 24 levelmi, pričom v ceste vám bude stáť veľké množstvo prekážok a nepriateľov. Levely sú inovatívne, neopakujú iba podobné hry a ponúkajú veľké množstvo zábavy a nádhernej grafiky a efektov.

Hra ponúka navyše aj možnosť ovládania gamepadom, čo určite privítajú mnohí herní nadšenci. Okrem toho by hra mala bez problémov bežať aj na systéme Android TV, vďaka čomu si budete môcť jej nádhernú grafiku užiť aj na veľkých obrazovkách televízií. Do svojich smartfónov či tabletov si ju môžete stiahnuť už teraz, pričom v obchode Play stojí 3,69 €. V hre však nenájdete žiadne ďalšie nákupy či iné skryté poplatky a suma zaplatená pri nákupe bude aj konečná.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,49 €

Zdroj: phandroid

10.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+