MojAndroid

Hra Die in Style! ponúka veľmi zaujímavý herný princíp vo futuristickom svete ovládanom robotmi. Nejde ale o obyčajných robotov – najväčšia zábava tohto typu robotov je nechať sa vystreliť pomocou bomby. Hra bola naprogramovaná skupinou skúsených programátorov za 10 dní a ponúka skutočne množstvo zábavy.

V hre budete musieť umiestniť jedného z robotov do šachty a vystreliť ho pomocou bomby. Vystrelený robot sa potom snaží prejsť cez tri obruče najrýchlejšie ako to bude možné a týmto úkonom dovedie ostatných robotov do extatického stavu. Ide o veľmi šikovnú hru, kde každé kolo trvá iba 10 sekúnd. Užiť si pritom môžete ručne kreslenú grafiku a až 24 zaujímavých a náročných levelov.

die-in-style-1 die-in-style-2 die-in-style-3

Okrem toho vývojári prisľúbili, že každé dva týždňe pridajú 6 levelov, prinesú podporu pre služby Hry Google Play, pridajú nové bomby a nových robotov rovnako, ako aj nové zvukové a grafické efekty. Hra je zaujímavá už teraz, no všetko naznačuje tomu, že časom bude ešte lepšia. Skvelé pritom je, že je k dispozícii úplne zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie. Bez problémov tak môžete dať hre šancu a ak sa vám nebude páčiť, o nič neprídete. Predpokladáme ale, že si svojich fanúšikov uričte nájde, pretože ide o veľmi pekne spracovaný a vtipný titul, ktorý môže osloviť široké spektrum užívateľov.

Verzia: 1.1.0
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

30.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+