MojAndroid

O mobilnej verzii starej známej hry Crash Bandicoot sa hovorí už dlhšie a vyzerá to tak, že onedlho si ju budeme môcť zahrať. Štúdio King v júli prezradilo, že práve oni nám prinesú Crasha aj na naše mobilné zariadenia, no nevedelo sa kedy. Portál Engadget informoval o tom, že hra Crash Bandicoot: On the Run! bude pre zariadenia so systémom Android a iOS k dispozícii už na jar roku 2021.

Crash Bandicoot: On the Run!

Crash Bandicoot: On the Run! ako ďalší endless-runner, no tentokrát aj s príbehom

Nový Crash bude patriť medzi klasické endless-runner hry ako napríklad Subway Surfers alebo Temple Run. Iné hry v tomto žánri bývajú plytké a bez príbehu, no v tomto prípade sa toho báť nemusíte. Čaká na vás zaujímavý príbeh a okrem Crasha sa môžete tešiť aj na iné milované postavy, vrátane Crashovej sestry Coco, šialene vyzerajúceho falošného Crasha a zloducha Dr. Neo Cortexa.

Predbežné registrácie sú spustené

Spoločnosť King v júli spustila predbežné registrácie pre Android zariadenia, takže ak ste sa ešte neregistrovali, môžete tak urobiť v obchode Google Play. Po zaregistrovaní dostanete upozornenie, keď bude hra k dispozícii na stiahnutie a taktiež dostanete exkluzívny skin modrej hyeny. Používatelia so systémom iOS si hru môžu predobjednať v obchode App Store.

Náš tip
V Google Play bude možné priamo porovnať podobné aplikácie

29.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+