MojAndroid

Tak ako sme avizovali pred dvoma dňami, Rovio dnes vydal očakávanú hru Amazing Alex. Tu si teraz môžu všetci bezstarostne stiahnuť z Google Play. Hra prináša na začiatok 100 puzzle levelov, ktoré sa budú v ďalších aktualizáciách ďalej rozširovať. Navyše, v tejto hre nemusíte čakať na nové levely dlho – stačí ak si vytvoríte svoje vlastné priamo v hre. Rovio totiž pridal vlastný editor, v ktorom si môžete pomocou 35 interaktívnych objektov poskladať vlastný hlavolam a dokonca ho zdieľať s ostatnými. Takto sa vytvorí v podstate nekonečné množstvo najrôznejších variácií kôl, s ktorými si užijete veľa zábavy. Hra Amazing Alex bude dostupná na všetkých platformách vrátane počítačov s operačným systémom Windows a Mac OS X.

Na Google Play sú dostupné tri verzie hry, Amazing Alex HD za 2,45€, Amazing Alex za 0,81€ a Amazing Alex Free, ktorá je k dispozícii zadarmo. Dosť bolo však rečí, pustite sa do sťahovania.

12.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+