MojAndroid

HQ Trivia je fenomén, ktorý sa zrodil iba nedávno. Extrémne populárna kvízová hra sa teší veľkej obľube z jedného prozaického dôvodu – umožňuje vám vyhrať reálne peniaze z pohodlia vášho smartfónu. Hra si získala veľa fanúšikov najmä v USA, kde sa rýchlo rozšírila na platforme iOS. Teraz sa ale dostala aj do obchodu Play a stiahnuť si ju môžete aj vy.

12 správnych odpovedí = reálna peňažná výhra

Nejde však o obyčajnú kvízovú hru. Výnimočná je v tom, že kvíz je vysielaný dvakrát do dňa naživo s uvádzačom a so všetkým, čo k tomu patrí. Pravidlá sú tiež veľmi jednoduché – musíte zodpovedať dvanásť otázok, ktoré sú postupne ťažšie a ťažšie. Na odpoveď máte 10 sekúnd a ak to nestihnete alebo odpoviete zle, vypadávate. Ak však zodpoviete všetky odpovede správne, vyhrávate reálne peniaze. Ak odpovedia správne viacerí súťažiaci, výhra sa medzi nich rozdelí.

V ďalšom kvíze, ktorý sa uskutoční zajtra o 21:00 nášho času, môžete vyhrať svoj podiel z 2 000 USD. Hru sme zatiaľ nestihli otestovať a nevieme preto ani určiť, ako často sa u nás bude hrať a koľko sa bude dať vyhrať. V USA je to dvakrát za deň a podobnú frekvenciu očakávame aj v našej lokalite. Okrem toho, poslednou zaujímavou funkciou hry je, že keď odporučíte kamaráta, dostanete život navyše, ktorý môžete v hre využiť v prípade zlej odpovede. Takže, ak sa budete do hry registrovať, nebudeme sa brániť, keď do poľa “referral” uvediete meno matiapag :-)

Najbližšie už zajtra večer!

Hru si môžete stiahnuť prostredníctvom widgetu nižšie a hoci aktuálne je v štádiu “nevydaná”, nemali sme žiaden problém s jej inštaláciou.

Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

2.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+