MojAndroid

Britský videobloger zažil má so svojím novým hoverboardom veľmi zaujímavú skúsenosť. Tá dokazuje, že tieto zariadenia môžu byť skutočne nebezpečné a nie je sa preto čo čudovať, prečo sú zakázané aj na palubách lietadiel, či na verejných priestranstvách a univerzitách po celom svete. Po noci nabíjania sa videobloger rozhodol, že nový Hoverboard aj vyskúša. Po chvíľke márnej snahy dať zariadenie do pohybu však naňho čakalo nemilé prekvapenie. Z podvozku za začalo dymiť a vzápätí sa objavil aj oheň.

Hoverboardy momentálne zažívajú veľký boom a ich výroba beží na plné obrátky zrejme aj na úkor kvality. Pred ich kúpou je teda vhodné overiť si, ako sú na tom so spoľahlivosťou a poriadne si rozmyslieť, či budete kupovať lacnú napodobeninu, ktorá vás síce pri kúpe vyjde lacno, no v konečnom výsledku vás môže pripraviť o všetko. Najmä v prípade, ak dôjde k požiaru, ktorý spôsobí nemalé škody na majetku.

Zdroj: gizmodo

14.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+