MojAndroid

Službu HOPIN už zrejme veľmi dobre poznáte. Jej používanie je vďaka aplikácii HOPIN TAXI veľmi jednoduché a pohodlné, nehovoriac o ušetrených nákladoch v porovnaní s drvivou väčšinou ostatných taxi služieb. Súčasťou HOPIN sú aj zľavové kódy, ktoré fungujú veľmi jednoducho. Ak ste ich ale ešte nikdy nepoužili, možno vám pomôže náš návod.

Náš tip
HOPIN si objednáte v Bratislave, Košiciach aj v Prahe. Toto sú TOP destinácie, ktoré môžete navštíviť

Ako sa ku kódom dostať?

Zľavové kódy sú väčšinou naviazané na nejakú udalosť, ktorej partnerom je práve HOPIN. Službu ste si mohli vyskúšať napríklad aj počas Android Roadshow v Bratislave a Košiciach. Okrem toho kódy často rozdáva aj HOPIN. Či už ide o rôzne sviatky alebo iné výnimočné udalosti, na zľavové kódy narazíte naozaj pomerne často.

Čo urobiť, ak už kód máte?

Ak už sa vám podarilo zľavový kód získať, do aplikácie ho zadáte veľmi jednoducho. Vo výsuvnom menu na ľavej strane zvolíte možnosť Promo kódy, ktorá je navyše vyznačená jasnou žltou farbou. Sem už iba zadáte váš kód, vďaka čomu získate špeciálny online kredit.

Dbajte ale na to, aby ste kódy využili včas. Tie totiž bývajú časovo obmedzené, s výnimkou zľavových kódov aplikovateľných na prvú jazdu.

Ako kód aplikovať počas jazdy?

Pre samotné využitie kódu ale nemusíte robiť nič navyše – automaticky sa odráta od vašej ďalšej jazdy. Stačí, keď si klasicky objednáte taxík a necháte sa odviezť. Nedajte sa ale pomýliť, ak na taxametri uvidíte plnú sumu.

Pokiaľ využívate zľavový kód prvýkrát, môže vás to prekvapiť. Taxikár ale už dopredu vie, že sa chystáte použiť zľavu. Zobrazuje sa to na jeho displeji pri vašom mene už počas jazdy. Hoci suma na taxametri túto zľavu neberie do úvahy, taxikár už tradične na konci cesty zadá sumu do svojej aplikácie. V tomto momente sa aktivuje aj vaša zľava a aplikácia mu následne ukáže výslednú cenu za jazdu aj so započítanou zľavou.

Používanie zľavových kódov je tak veľmi jednoduché a praktické, a to aj vtedy, ak ste doteraz nikdy podobný kód nepoužili.

30.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+