MojAndroid

Značka Honor, patriaca čínskemu Huawei, slávi úspech na svetových trhoch s aktuálnou vlajkovou loďou Honor 10. Ešte pred ním priniesla aj na náš trh model Honor View 10. Ten zaujal zákazníkov hlavne výbornými parametrami za výhodnú cenu a jedná sa o pomerne populárny telefón. Aj z toho dôvodu jeho výrobca nezabúda na pravidelné aktualizácie softvéru a tá najnovšia vo verzii EMUI 8.0.0.161 prináša viacero príjemných vylepšení. Samotná aktualizácia má veľkosť 697 MB, takže ak si nechce používateľ Honor View 10 minúť rýchlejšie mobilné dáta, mal by využiť radšej lokálnu Wi-Fi sieť.

Náš tip
Honor View 10 vs Samsung Galaxy S9 | POROVNANIE

Hlavným vylepšením, ktoré aktualizácia prináša, je podpora elektronickej stabilizácie obrazu (EIS) pre zadný fotoaparát. Narozdiel od optickej stabilizácie (OIS) nedochádza k stabilizácii obrazu v reálnom čase pomocou gyroskopu, ale až po spracovaní digitálneho obrazu, čím je použiteľný skôr pri nižších rozlíšeniach videa než je 4K. Ďalším vylepšením je chýbajúce nahrávanie hovorov. Poslednou novinkou je tzv. Ride mod, ktorý využijete pri jazde na bicykli a nechcete byť rušení. Telefón bude automatický informovať volajúceho hovorom alebo pomocou sms, že nemôžete zdvihnúť telefón. Aktualizácia taktiež prináša najnovší júlový bezpečnostný update, optimalizáciu systému a lepší manažment teploty zariadenia.

24.7.2018
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+