MojAndroid

Značka HONOR prichádza na európsky trh s inteligentným a bezpečným riešením pre pripojenie vašej domácnosti. HONOR Router 3 je prvým routerom tejto značky v Európe. Prináša najnovší čipset Gigahome, podporu Wi-Fi 6 a funkcie, ktoré urobia váš život jednoduchším.

HONOR Router 3 má dvojjadrový procesor s 1,2 GHz, podporu Wi-Fi 6, vďaka ktorej podporuje vysokú rýchlosť a stabilné pripojenie pre čo najrýchlejší a najplynulejší zážitok zo surfovania na internete. Zariadenie podporuje šírku pásma 160 Hz a disponuje 128 MB RAM. Prenosová rýchlosť je 574 Mb/s v pásme 2,4 GHz a 2,4 Gb/s v pásme 5 GHz. Zatiaľ je dostupný len v Nemecku, Francúzsku, Španielsku a Holandsku za cenu 69,90 €.

HONOR Router 3
HONOR Router 3 v svojej kráse

HONOR Router 3 s minimalistickým dizajnom

Router má štyri antény a kompaktný dizajn s rozmermi 245 mm x 159,2 mm x 39,7 mm, čo z neho robí jeden z najtenších routerov. Má jeden WAN port a tri LAN porty, ktorým automaticky prispôsobuje rýchlosť na 100 alebo až 1000 Mbps. Umožňuje jednoduché a rýchle párovanie s inými jednotkami HONOR Routera 3 pomocou tlačidla “H”. Takto spolu dokážete pripojiť až 5 routerov navzájom a zvýšite pokrytie svojho domu.

Router podporuje aj ovládanie a nastavenie pomocou smartfónu.

Najvýkonnejší Wi-Fi 6 router s ultra rýchlym pripojením

V porovnaní so staršou technológiou Wi-Fi 5 je Wi-Fi 6 až trikrát rýchlejšia, má štvornásobne vyššiu kapacitu, menšie oneskorenie a znižuje spotrebu energie koncovým zariadeniam až o 30 %.

Tento router je vybavený technológiou OFDMA, ktorá umožňuje pripojenie 4 zariadeniam na pásme 2,4 GHz alebo až 16 na 5 GHz pásme. Taktiež podporuje nový štandard WPA 3, ktorý prichádza s podporou Wi-Fi 6 a podporuje opravu chýb pri zadávaní hesla, bráni používateľom zvonku pripojiť sa k sieti a to aj v prípade, ak na ňom nie je nastavené heslo.

Router ponúka zaujímavú technológiu, ktorú nazýva dynamické úzke pásmo a umožňuje zariadeniam s podporou Wi-Fi 6, ktoré majú viac ako 6 dB signálu ho vracať späť do routera a zlepšovať tak intenzitu pokrytia. Vďaka tejto technológii sa pripojíte odkiaľkoľvek a so stabilným signálom.

Aplikácia AI Life: Nastavte si router aj na diaľku

Spomínaná aplikácia vám umožní nastaviť na routeri limit rýchlosti, nastavenie a plánovanie času pripojenia na internet. Ak máte deti, aplikácia vám umožňuje spravovať rodičovskú kontrolu priamo v routeri. Obsahuje aj inteligentnú diagnostiku, ktorá pomôže identifikovať problémy s pripojením, zabezpečením a sily signálu.

HUAWEI AI Life
HUAWEI AI Life
Price: Free
  • HUAWEI AI Life Screenshot
  • HUAWEI AI Life Screenshot
  • HUAWEI AI Life Screenshot
  • HUAWEI AI Life Screenshot
  • HUAWEI AI Life Screenshot
25.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+