MojAndroid

Značka Honor, ktorá ešte pred rokmi patrila spoločnosti Huawei, tento rok boduje sériou vlajkových smartfónov Honor Magic5. Vyšší model Honor Magic5 Pro bol dokonca najlepšie hodnoteným fotomobilom v rebríčku DxOMark. A jeho fotoaparát by mal byť po novej aktualizácii softvéru podľa portálu GizmoChina ešte lepší.

Honor Magic5 Pro
Honor Magic5 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Čo všetko prináša nová aktualizácia Honor Magic5?

Novú aktualizácia systému pre smartfóny série Honor Magic5 samozrejme sľubuje aj zlepšenie celkového používateľského zážitku. Aktualizácie nesie číselné označenie firmvéru 7.1.0.134 a má veľkosťou 722 MB. Po aktualizácii môžete očakávať zlepšenie stability smartfónu a optimalizáciu niektorých kľúčových funkcií.

Honor Magic5
Označenie aktualizácie | Zdroj: GizmoChina.com

Navyše optimalizuje niektoré problémy súvisiace s výkonom, vďaka čomu bude zariadenie citlivejšie a plynulejšie na ovládanie. Najvýznamnejšou zmenou, ktoré táto aktualizácia prináša, je spomínaná optimalizácia niektorých efektov pri snímaní scén fotoaparátom. Vďaka aktualizovaným funkciám fotoaparátu zachytia používatelia fotografie a videá s väčšími detailmi a menším šumom.

Honor Magic5
Honor Magic5 | Zdroj: GizmoChina.com

Aktualizáciu by vám mal systém oznámiť automaticky. Samozrejme si ju môžete vyhľadať aj manuálne v Nastaveniach systému. Pred inštaláciou aktualizácie sa ubezpečte, že máte batériu smartfónu nabitú aspoň na 70 % jej kapacity. Zároveň  odporúčame byť pripojený k bezplatnej Wi-Fi, aby ste si ušetrili dáta z mobilného paušálu.

Aktualizuje aj konkurencia

Zahanbiť sa nenechá ani Xiaomi s aktualizáciami svojich modelov na nadstavbu MIUI 14. Napríklad bol aktualizovaný tri roky starý vlajkový model Xiaomi Mi 10 na systém Android 13 a MUI 14. Nokia zase pustila aktualizáciu na Android 13 pre modely Nokia G11 a Nokia G21. Spoločnosť Huawei zase aktualizoval vlajkový model Huawei P40 Pro. V hre sú aj ďalší výrobcovia, napríklad OnePlus s ich nadstavbou OxygenOS 13.

Náš tip
Tinder spúšťa overovanie pomocou selfie videa a AI
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+