MojAndroid

Značka Honor, ktorá patrí čínskemu výrobcovi Huawei, sa podľa CEO spoločnosti snaží dostať medzi 5 najpredávanejších výrobcov smartfónov. Pomôcť by jej k tomu mali kvalitné smartfóny ako Honor Magic 2 s výsuvným mechanizmom selfie kamery predstavený na jeseň minulého roka alebo výkonný smartfón Honor V20 (View 20) predstavený v decembri. Práve tieto dva smartfóny by mali čoskoro dostať aktualizáciu na novú verziu systému Magic UI 2.1.

Magic UI 2.1 je opäť postavený na verzii systému Android 9.0 Pie. Hlavnou jeho novinkou je herný režim Game Turbo 3.0, ktorý poznáme zo smartfónu Huawei P30. Vďaka nemu bude hranie vybraných hier plynulejšie s menšou spotrebou batérie.

Podľa výrobcu by mala byť spotreba nižšia o 10% a momentálne je podporovaných 25 hier. Ďalšími funkciami sú odomykanie a ovládanie vybraných automobilov, inteligentné prebúdzanie AI asistenta pomocou power tlačítka, automatické prepínanie SIM kariet pri zhoršenom signále, meranie fitness funkcií samotným smartfónom, podpora merania predmetov rozšírenou realitou (AR) pre ToF senzor a editácia videa pomocou umelej inteligencie. Magic UI 2.1 bude dostupné v beta verzii koncom mesiaca a stabilná verzia sa objaví začiatkom mája.

Náš tip
Smartfón Honor 20i bude predstavený už 17. apríla
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.4.2019
Zdroj: GizmoChina

+