MojAndroid

Ako Honor prisľúbil, tak aj predstavil vylepšenú verziu “smartfónu z budúcnosti” Honor Magic 2. Tá prináša pokročilejšie technológie v podobe fotoaparátu, ktorý je schopný snímať objekty v troch dimenziách či aktívneho grafénového chladenia.

Model ďalšej generácie

Honor Magic 2 3D nahrádza jednu z 2 MP hĺbkových kamier v jeho výsuvnej konštrukcii modernou 3D kamerou, ktorá je schopná pokročilejšiemu rozpoznávaniu tváre. Kamera je schopná snímať tvár do hĺbky a tým pádom odomykanie bude podstatne presnejšie, bezpečnejšie a rýchlejšie aj v tmavých podmienkach. Momentálne nie sú k dispozícii žiadne informácie o tom, ako presne kamera funguje, akým spôsobom poníma svetlo a či meria aj “time of flight” (čas, za ktorý sa svetelný signál odrazí do senzoru od vašej tváre).

 

Prešiel inováciami

Vnútri zariadenia sa po novom nachádza aktívne chladenie pomocou grafénovej trubice, ktorá odvádza preč teplo. Nižšie prevádzkové teploty zabezpečujú lepší výkon procesora Kirin 980. Čipset dopĺňa operačná pamäť o veľkosti 8 GB. Pre údaje je pripravené 512 GB interné úložisko. Ostatné vlastnosti sú rovnaké, ako na Honor Magic 2. Cena tohto futuristického telefónu je v Číne stanovená na 864 amerických dolárov.

Ďalšie články k téme “Honor”:

Náš tip
Honor Magic 2 predstavený: 6 fotoaparátov, vysúvacia konštrukcia a TOP výkon
Náš tip
Honor Tab 5: Lacný tablet so stereo reproduktormi a slušným výkonom
Náš tip
Špecifikácie a render modelu Honor 20 sú odhalené
8.3.2019
Zdroj: GSM Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+