MojAndroid

HONOR si pre svojich zákazníkov pripravil akciu Fans Days 2020, ktorá prebieha až do 12. apríla v 18 krajinách vrátane Českej republiky a Slovenska. Pripravené sú zľavy na smartfóny či nositeľnú elektroniku.

HONOR navyše spúšťa vôbec prvú spoluprácu so svojimi vybranými ambasádormi, známymi tvárami, ktoré budú mať pre fanúšikov pripravenú vlastnú sadu zľavových poukazov – v prípade Česka a Slovenska má ísť o zľavu 10 % na smart hodinky HONOR MagicWatch 2.

Fitness a gaming

Tento rok sa HONOR prepojil so zvučnými menami z mnohých oblastí od športu, cez modeling, fotografovanie až po herný svet. Títo “HONOR ambasádori” nechajú fanúšikov nahliadnuť bližšie do ich každodenného života, čo sa týka ich práce, cvičenia alebo zábavy. Navyše cez svoje sociálne siete budú rozdávať poukazy na HONOR MagicWatch 2 so zľavou 10%.

 

V prípade Českej republiky a Slovenska v podstate pôjde o dvojicu tematických okruhov – fitness a gaming:

  • Pozvanie prijala obľúbená fitness trénerka a osobný fitness couch Nina Baláž, ktorá sa naviac pripojí k projektu Cvičí Celé Česko s vlastnou zostavou na svojom instagramovom profile a na oficiálnom profile HONOR.
  • Ako trávi svoj deň česká olympionička, plavkyňa Lucie Svěcená? S HONORom sa pozriete k nej domov a ona vám ukáže, čo presne cez deň robí a ako sa udržuje vo forme.
  • Za českých a slovenských hráčov je na palube s HONORom YouTuber a gamer Nakashi Gaming

HONOR Fans Days 2020 – akciové ponuky

Od 30. marca až do 12. apríla sú u všetkých predajcov značky HONOR v Českej republike a u predajcu NAY na Slovensku pripravené akciové ceny. Zľavy sa týkajú smart fitness hodiniek HONOR MagicWatch 2 (159€), fitness náramku HONOR Band 5 (31,9€) a smartfónov HONOR 20 PRO (399€), HONOR 20 (299€), HONOR 9X (199€) a HONOR 8S (89€).

 

Zľavy sa pohybujú v rozmedzí od 10 do 20%, v zátvorkách je uvedená “Akčná cena”, teda tá po zľave. Skutočnosť však je taká, že tieto ceny dorovnávajú aj ostatní predajcovia – či už ide o Datart alebo Hej.sk.

datart affiliate HONOR MagicWatch 2
datart affiliate HONOR Band 5

 

datart affiliate HONOR 20 PRO
hej sk affiliate HONOR 20
datart affiliate HONOR 9X
hej sk affiliate HONOR 8S

Honor 20 Pro fotoaparát

Cvičí celé Česko a Slovensko. HONOR odštartoval domáci online workout

Ako cvičiť doma? Chýbajú vám vaše obľúbené lekcie a neviete, ako začať s domácim tréningom? Ako si správne rozvrhnúť zahriatie, posilovaciu časť a strečing? Aj odpovede na tieto otázky vám prinesie HONOR.

 

Okrem spomínanej akcie Fans Days 2020 totiž odštartoval domáci online workout so známymi menami, fitness trénerom Jakubom Bínom na Mall TV a inštruktorom Les Milles a ambasádorom Reebok, Davidom Pártlom. Ak si chcete zacvičiť v domácom prostrední, tak spomínané tréningové videá nájdete na webe Mall TV pod názvom Cvičí celé Česko.

Uvažujete o kúpe nového smartfónu alebo hľadáte zaujímavé smart hodinky? Tak si pozrite sekciu Nákupný poradca, kde nájdete výbery najlepších smartfónov a príslušenstva. Inšpirovať sa môžete napríklad výbermi Vyberáme najlepšie smart hodinky s cenou do 200€ alebo Vyberáme najlepšie smartfóny s cenou do 250 eur.

7.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+