MojAndroid

Výstava CES 2017 sa postupne blíži a vyzerá to tak, že Honor tu predstaví príťažlivú novinku. Honor USA totiž zverenilo reklamný plagát, na ktorom uvádza svoj nový smartfón s duálnym fotoaparátom. Zatiaľ však iba slovne. Honor zároveň uverejnil aj video, ktoré je cielené na zážitok z fotoaparátu nadchádzajúceho smartfónu. Nuž a hoci špecifikácie zatiaľ nie sú známe, poznáme aspoň dátum uvedenia. Na CES 2017 vraj uvidíme smartfón už zajtra, teda 3.januára. To všetko sa koná pod hashtagom “Double or Nothing” (dvojité alebo nič).

Nepôjde pritom o prvý smartfón s duálnym fotoaparátom z dielne Honoru. V Číne nedávno uviedol Honor na trh Honor Magic, ktorý má dokonca zakrivený displej na oboch stranách a rovnako aj duálny fotoaparát. Táto novinka sa zatiaľ na našom trhu neobjavila a tiež nevieme, ako by to mohlo dopadnúť so smartfónom, ktorý zajtra vo Vegas predstavia. V každom prípade, sledujte náš web a zajtra budeme všetci o čosi múdrejší :)

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+