MojAndroid

Spoločnosť Honor, dcérska značka čínskeho výrobcu Huawei pripravuje nástupcu svojho modelu strednej triedy. Ponesie názov Honor 7X a oficiálne predstavenie sa uskutoční podľa únikov zo sociálnej siete Weibo už 11. októbra 2017.

Náš tip
Honor 6X: Takto sa robí bestseller | RECENZIA

Obrázok, ktorý sa objavil na sociálnej sieti prináša slogan, ktorý vo voľnom preklade značí niečo ako: “Chcete vidieť ďalej ako obyčajní ľudia? Vyššie? Širšie? Všade je váš svet.” Tento slogan by mohol naznačovať použitie “EnterView” displeja s pomerom strán 18:9. Displej orientovaný skôr na výšku je skutočným trendom tohto roka medzi Android smartfónmi.

Honor 7X

Model Honor 7X by mal ponúknuť podľa predbežných informácií 5,5″ EnterView displej so spomínaným pomerom strán 18:9, procesor HiSilicon Kirin 670, 4 GB RAM a tiež 64 GB interného úložiska. Spoločnosť Huawei zatiaľ neoznámila novú verziu svojho prostredia pre Android a tak smartfón príde pravdepodobne s kombináciou systému Android 7.1 Nougat a nadstavby EMUI 5.1.

Náš tip
Poznáme dátum príchodu Android 8.0 Oreo na vybrané smartfóny Honor!

Cena nového smartfónu sa odhaduje na asi 220 – 270 dolárov, čo v prepočte činí 187 – 230 eur. Informácie o použití duálneho fotoaparátu ako v prípade predchodcu či iných, podrobnejších funkcií, alebo použitých konektorov zatiaľ nie sú známe. Takisto nebola ohlásená dostupnosť na inom ako čínskom trhu. Prijali by ste nový smartfón strednej triedy z dielne spoločnosti Honor? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gsmarena

27.9.2017

+