MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Batéria: Nadpriemerná výdrž, veľmi rýchle nabíjanie

Honor 10 obsahuje batériu s kapacitou 3400 mAh, čo je veľmi slušná kapacita. Určite sa nemusíte obávať, že by vám smartfón nevydržal od rána do večera. Pokiaľ nie ste veľmi náročný používateľ, bez problémov sa dostanete aj na dva dni výdrže. Pri našom testovacom používaní sme večer dávali nabíjať a telefón ukazoval ešte okolo 30-40 % batérie, čo je veľmi slušné. Nabíjanie batérie je veľmi rýchle, s dodávanou nabíjačkou vám stačí len pol hodina a máte 60 % batérie, ktorá vám vydrží celý deň. Z  0 na 100 % to smartfónu trvá presne 1 hodinu aj 30 minút.

Test nabíjania:

  • 15 min: 30 %
  • 30 min: 60 %
  • 45 min: 79 %
  • 1 hod: 91 %
  • 1 hod 15 min: 96 %
  • 1 hod 30 min: 100 %

Záverečné hodnotenie: Honor 10

Honor 10 sa dizajnovo veľmi vydaril. Hlavne jeho zadná časť je jednoducho krásna a všetkým v našom okolí sa veľmi páčila. Jediným problémom je, že sklenené telo je doslova ako magnet na odtlačky prstov. Nová vlajková loď spoločnosti Honor ponúka nekompromisný výkon na čele s procesorom Kirin 970, ktorému sekundujú 4 GB RAM. Chválime aj skener odtlačkov prstov na prednej strane, no s jeho kvalitou a hlavne rýchlosťou nie sme veľmi spokojní. Poteší aj rýchle nabíjanie a veľmi slušná výdrž na jedno nabitie. Fotoaparát patrí medzi tie lepšie. Vlajková loď by si zaslúžila stereo reproduktory, ktoré novému Honoru 10 chýbajú. Výhodou by mohla byť aj nižšia cena v porovnaní s ostatnými vlajkovými modelmi od konkurencie. Mínusom oproti ostatným vlajkovým lodiam by mohla byť aj chýbajúca zvýšená odolnosť voči vode.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+