MojAndroid

Tak ako sme spomínali v nedávnom článku, aktualizácia na Honeycomb 3.1 pre tablet Acer Iconia Tab A500 je už dostupný. S updatom by sa malo začať v USA a postupne by mal byť distribuovaný aj pre ostatné krajiny.  Hoci pre tento tablet existujú rôzne custom ROMky s novším Androidom, pre neskúseného používateľa bude aktualizácia určite jednoduchším riešením. O výhodách novej verzie sme už popísali veľa – najdôležitejšími zmenami sú však  možnosť zmeny rozmeru widgetov, vylepšená podpora USB Host, skrolovateľné multitask menu a veľa výkonnostných vylepšení. Dajte nám vedieť v komentároch, keď už aj vy budete mať dostupnú aktualizáciu.

Ak rozmýšľate nad kúpou tohto tabletu, určite si prečítajte našu recenziu MojAndroid.sk recenzia: Acer Iconia Tab A500 a porovnanie s Galaxy Tab 10.1 MojAndroid.sk porovnanie: Acer Iconia Tab A500 vs Samsung Galaxy Tab 10.1

7.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+