MojAndroid

Komickú postavičku Homera Simpsona pozná už asi každý. Bodaj by nie, veď je hlavnou postavou jedného z najúspešnejších animovaných seriálov všetkých čias. Jeho najnovšia časť je však výnimočná tým, že prezentuje najnovšie zariadenie spoločnosti Google. Homer si totižto vyskúšal okuliare Google Glass, ktoré sa stali jeho najnovšou zábavkou. “Konečne nie som otrokom mojich trápnych ľudských očí!“, povedal v úvode epizódy Lenny Leonard.

Simpsonovci Google Glass

Okuliare s rozšírenou realitou, v Simpsonovcoch nazývané ako “Oogle Goggles”, dostali všetci zamestnanci jadrovej elektrárne v Springfielde. Tieto dokážu poskytnúť informácie o ľuďoch a okolí, no ich prvoradou funkciou je špionáž zamestnancov. V elektrárni sa totižto rozmáha krádež kancelárskych pomôcok a pomocou Oogle okuliarov im chce pán Burns zabrániť. V tejto časti seriálu sa nachádza ešte niekoľko rôznych vtipných, ale aj pravdivých hlášok o okuliaroch. Viac si ich ale budete môcť vypočuť už v samotnej ukážke alebo po vzhliadnutí novej časti s názvom Specs and the City.

http://www.youtube.com/watch?v=kyLDaT6sZPs

27.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+