MojAndroid

Spoločnosť Home Credit prináša pre svojich klientov novú mobilnú aplikáciu. Tá im uľahčí správu kreditných kariet, ale aj Flexibilnej pôžičky. Aplikácia je zatiaľ dostupná pre platformu Android, neskôr by mala pribudnúť aj verzia pre systém iOS.

Množstvo praktických funkcií

Home Credit sa tak pridáva k radu ďalších finančných inštitúcií, ktoré ponúkajú svojim klientom mobilnú aplikáciu. „Súčasná verzia aplikácie prináša nový užívateľský servis pre klientov s kreditnými kartami, Flexibilnou pôžičkou a úverom s opakovaným čerpaním. Klienti v aplikácii jednoducho a rýchlo zistia aktuálny zostatok na karte, majú prehľad o bezúročnom období a nájdu tam aj užitočné informácie o produkte. Dokážu si previesť peniaze na bežný účet, prehliadať transakčnú históriu a okrem toho zistiť, aký bonus získali v rámci vernostného programu Premia. Samozrejmosťou  v aplikácii sú aktuálne zľavy u obchodných partnerov Home Creditu, ktoré môžu naši klienti využiť,“ predstavuje kľúčové vlastnosti mobilnej aplikácie Home Credit Petr Souček, šéf tímu mobilnej aplikácie Home Credit.

Atraktívny dizajn a vysoká bezpečnosť

Home Credit priniesol svojim klientom skutočne zaujímavú aplikáciu s modernými funkciami, ktoré ešte neponúkajú mnohí ďalší hráči na trhu. Používatelia sa prihlasujú prostredníctvom kódu alebo odtlačkom prstu. „Spustením aplikácie sme urobili významný krok v ústrety našim klientom. Zjednodušujeme im prístup k financiám, zároveň ale dbáme na bezpečnosť. V inováciách budeme naďalej pokračovať, aby sme vyhoveli neustále rastúcim a vyvíjajúcim sa potrebám klientov, ktorí mobil vnímajú ako jednoduchý, efektívny a bezpečný prístup k svojim peniazom,“  ozrejmuje výhody aplikácie Petr Souček.

Všetky dôležité funkcie na jednom mieste

Aplikácia sa v tomto roku rozšíri o ďalšie služby a produkty spoločnosti Home Credit. „Naším cieľom je vytvoriť pre klienta nástroj, ktorý mu umožní vybaviť všetko, čo potrebuje, priamo v mobilnej aplikácii. Tým myslím celý proces od zriadenia úveru, až po jeho spravovanie. Klient nebude musieť hľadať informácie na rôznych miestach, plne ho obslúži jeho vlastný telefón. Naviac sa snažíme, aby ho používanie aplikácie bavilo,“ dodáva Souček.

Aplikácia pritom nie je len pre súčasných klientov Home Creditu. „Poslúži aj tým, ktorí úver zvažujú a hľadajú finančný produkt ušitý na mieru. Po vyplnení krátkeho formulára v aplikácii sa so zákazníkom spojí naše klientske centrum a ponúkne mu pôžičku podľa jeho potreby. Budúca verzia aplikácie umožní celý popísaný proces uskutočniť iba v mobile,“ uzatvára vedúci tímu mobilnej aplikácie Home Credit. Aplikáciu si tak môže stiahnuť a vyskúšať ktokoľvek aj prostredníctvom widgetu nižšie pod článkom.

Verzia: 1.0.15.1903061510
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.15.1903061510
Aktuálna cena: Zdarma
8.3.2019
Zdroj: Tlačové správy

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+