Holy Potatoes!: Šialený simulátor obchodu so zbraňami

12. augusta 2017 0

Simulátor je druh hry, ktorý dokonale ovládne vašu rýchlosť a logiku. Niekedy dostávate pocit, že úplne banálne úlohy sú v rámci simulátorov ťažšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. A čo takto prevádzkovanie svojho vlastného obchodu so zbraňami? A to všetko dokonca v šialenom “zemiakovom” svete. Práve tieto atribúty ponúka mobilná hra Holy Potatoes!

TIP:TOP Android hry týždňa | 31. týždeň 2017

Manažér obchodu so zbraňami

Otázkou ostáva, čo všetko viete o zbraniach? Pri prevádzkovaní vlastného obchodu bude pomerne náročné získať prax a rýchlo reagovať na prichádzajúce situácie. Vašim cieľom je využiť špeciálne nástroje na výrobu zbraní a následne ich predať asi 70 hrdinom zo “zemiakového” sveta. Na výber bude viac ako 200 zbraní a tiež ďalšie šialené formy podnikania so zbraňami.

TIP:Linelight: Minimalistická puzzle hra pre voľné chvíle

Hra ponúka na pozadí skutočne príjemnú hudbu z dielne známeho skladateľa menom Kimura Masahikom, ktorý má za sebou viaceré hudobné podklady k mobilným hrám. Novinka z dielne Daylight Studios sa nachádza v Obchode Play zatiaľ len pár dní a vy si môžete stiahnuť tento simulátor bez in-app nákupov za sumu 4,99 eur.

Zdroj: androidcommunity

Zapojte sa do diskusie (0)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: