MojAndroid

Simulátor je druh hry, ktorý dokonale ovládne vašu rýchlosť a logiku. Niekedy dostávate pocit, že úplne banálne úlohy sú v rámci simulátorov ťažšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. A čo takto prevádzkovanie svojho vlastného obchodu so zbraňami? A to všetko dokonca v šialenom „zemiakovom“ svete. Práve tieto atribúty ponúka mobilná hra Holy Potatoes!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 31. týždeň 2017

Manažér obchodu so zbraňami

Otázkou ostáva, čo všetko viete o zbraniach? Pri prevádzkovaní vlastného obchodu bude pomerne náročné získať prax a rýchlo reagovať na prichádzajúce situácie. Vašim cieľom je využiť špeciálne nástroje na výrobu zbraní a následne ich predať asi 70 hrdinom zo „zemiakového“ sveta. Na výber bude viac ako 200 zbraní a tiež ďalšie šialené formy podnikania so zbraňami.

Náš tip
Linelight: Minimalistická puzzle hra pre voľné chvíle

Hra ponúka na pozadí skutočne príjemnú hudbu z dielne známeho skladateľa menom Kimura Masahikom, ktorý má za sebou viaceré hudobné podklady k mobilným hrám. Novinka z dielne Daylight Studios sa nachádza v Obchode Play zatiaľ len pár dní a vy si môžete stiahnuť tento simulátor bez in-app nákupov za sumu 4,99 eur.

Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: 4,99 €

Zdroj: androidcommunity

12.8.2017

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+