MojAndroid

Holedown je nová arkádová hra, ktorá sa určite stane klasikou a pravdepodobne dosiahne slušné čísla sťahovanosti. Mohli by sme sa na ňu pozrieť len ako na  jednu z ďalších, v ktorých púšťate guličky a rozbíjate rôzne objekty. Holedown ale navyše ponúka očarujúcu grafiku, s ktorou sa vývojár naozaj veľmi dobre pohral. Je to zároveň jedna zo “satisfying” hier, ktorá dokáže uspokojiť.

Náš tip
AKCIA: Tieto aplikácie a hry v hodnote takmer 40 EUR sú teraz ZADARMO!

O čo ide

Ste asteroid, ktorý postupuje smerom k slnku a po ceste musí odrážať rôzne farebné bloky. Tie majú na sebe čísla. Číslo predstavuje počet nárazov, ktoré sú potrebné na jeho rozbitie. Hra je logická, pokiaľ budete narážať len tak hocikam, určite sa ďaleko nedostanete. Svoje ťahy si musíte naozaj  dobre premyslieť. Najlepšie je, keď vyčistíte celý displej. Popritom vás všade sprevádzajú krásne animácie, ktoré si určite užijete.

Nie je zdarma

Po svojej ceste budete zbierať kryštály, ktoré môžete využiť na rôzne vylepšenia, napríklad viac guličiek. V náročnejších leveloch sa vám určite zídu. Všetko to vyzerá super až na fakt, že hra nie je zdarma. Dokonca by sme ju zaradili medzi tie drahšie. Jej cena v Obchode Play je momentálne 4,49 €.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: 4,49 €
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: 4,49 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+