MojAndroid

Aj tak obyčajná a štandardná predinštalovaná aplikácia vo vašom Android smartfóne ako Hodiny či Budík môže dostať zaujímavú aktualizáciu, ktorá vás presvedčí k inštalácii. V každom smartfóne pravdepodobne nájdete aplikáciu pre správu hodín či časovač a budík. Aplikácia Hodiny od spoločnosti Google však teraz prichádza v novej aktualizácii a rozhodne sa oplatí ju vyskúšať.

Nie je len o dizajnových zmenách

Náš tip
Bývalý viceprezident Google radí: Ak chcete fotiť smartfónom, iPhone je jediná voľba

Nová aktualizácia aplikácie Hodiny prináša čiernu tému do prostredia aplikácie. Tá vystrieda tmavo-fialovú tému, ktorá mohla pôsobiť ľahko rušivo, a to najmä v noci. Aktualizovaná téma je ladená do čiernych a šedých farebných odtieňov. Dizajnovou zmenou prešla aj ikonka aplikácie. Dostala jasne modrý podklad s červenou ručičkou hodiniek. V nastaveniach pribudla tiež možnosť aktivácie funkcie “Šetrič displeja.”

Náš tip
Služby Google Play sú prvou aplikáciou s 5 miliardami stiahnutí

Najnovšia aktualizácia prináša aj podporu systému Android O, ktorý by mal prísť v druhej polovici tohto roka na smartfóny zo série Google Pixel či Nexus. Táto verzia aplikácie je tiež súčasťou balíčka Developer Preview 3 pre Android O. Ak už máte aplikáciu nainštalovanú, stačí ju aktualizovať. V opačnom prípade je aplikácia Hodiny od spoločnosti Google dostupná na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcommunity

3.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+