MojAndroid

Aplikácia Hodiny od Google prichádza v novej verzii v5.0 hneď s niekoľkými zmenami a vylepšeniami. Nejde o veľké novinky, no dokopy vytvárajú celkom zaujímavý update, ktorý sa oplatí nainštalovať.

Na screenshotoch môžete vidieť väčšinu najzaujímavejších zmien a vylepšení. Viditeľné sú napríklad zmeny v rozložení a dizajne ovládacích prvkov. Jednotlivé záložky v aplikácii sú teraz okrem ikon označené aj textom. Štýl písma v aplikácii je o čosi hrubší a zmenili sa aj niektoré popisky funkcií.

Hodiny Google 1

Vylepšený bol aj prehľad časových zón, kde teraz vidíte okrem aktuálneho času v zóne aj informáciu o tom, o koľko hodín dopredu/dozadu je daná zóna oproti vášmu aktuálnemu času.

Okrem toho ešte pribudlo niekoľko ďalších drobných vylepšení, ako napríklad skryté navigačné tlačidlá pri zobrazení hodín ako šetriču obrazovky. Aktualizácia je už dostupná v obchode Play, no ak ju tam ešte nevidíte, môžete si ju stiahnuť a nainštalovať aj prostredníctvom odkazu nižšie.

Hodiny Google v5.0 – Odkaz na stiahnutie APK súboru

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

14.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+