MojAndroid

Ak ste v poslednej dobe sledovali novinky ohľadom najnovších verzií alternatívnej ROM CyanogenMod, tak ste možno postrehli nový widget hodín Chronus, ktorý bol dostupný špeciálne len v tejto ROM. O jeho predstavení sme vás informovali aj v našom článku, kde sme opísali aj jeho funkcionalitu a dobrý dojem, ktorý na nás urobil. Veľmi nás preto teší, že sa tento widget hodín dá už stiahnuť aj ako aplikácia a je tak dostupný pre širokú verejnosť, pričom na jeho fungovanie netreba ani root!

chronus-widget

Chronus je perfektne spracovaný widget, ktorý ponúka krásny dizajn v Holo štýle. Je jednoduchý, prehľadný a pritom ponúka funkcie, ktoré potešia každého používateľa. Okrem samotných hodín si v tomto widgete totižto dokážete nechať zobraziť aj najnovšie informácie o počasí a udalosti z kalendára. Je preto potešujúce, že sa developerovi s nickom Quinny899 z XDA fóra podarilo tento widget “vytiahnuť” z CyanogenMod ROM 10.1, pre ktorú je mimochodom táto aplikácia nepoužiteľná. Rovnako je Chronus App, bohužiaľ, nepoužiteľný pre všetky ROM založené na Androide 4.1 a vyššie. Ak sa vám táto aplikácia zapáčila a spĺňate podmienky na inštaláciu, stiahnite si ju z nasledujúceho odkazu a nainštalujte ako každý iný .apk súbor. Widget po nainštalovaní na plochu pridáte takisto rovnako, ako ostatné, pričom si pri pridávaní môžete nastaviť všetky dáta a údaje.

-> Stiahnuť Chronus.apk súbor <-

Zdroj: XDA

14.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+