MojAndroid

Používatelia hodiniek Pebble sa dočkajú zaujímavého updatu. Najnovšie budú totiž tieto hodinky podporovať zobrazenie notifikácií z Android Wear – a budú môcť na ne i reagovať. Každá aplikácia, ktorá bola naprogramovaná na spoluprácu s Android Wear bude tiež spolupracovať s hodinkami a poputujú k vám tak aj notifikácie z týchto aplikácií. Rovnako budete môcť odpovedať na správy z väčšiny androidových appiek určených na posielnaie správ. Na výber budete mať odoslanie emotikonu, alebo päť vlastných preddefinovaných odpovedí.

V update je zahrnutá aj oprava viacerých chýb, rôzne vylepšenia a automatická aktualizácia aplikácií, kým sú hodinky v nečinnom stave. Ak sa vám to zdá stále málo, je tu možnosť dokonca podpora pre Square Cash, pomocou čoho dokážete schváliť alebo odmietnuť určitú finančnú požiadavku priamo z hodiniek. Softvérovou podmienkou je však spárovanie so zariadením bežiacim na Android 4.0 a vyšším. Na správny chod notifkácií z Android Wear applikácií budete ešte potrebovať updatovať Pebble aplikáciu v mobilnom zariadení a samotný firmware v Pebble.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: blog.getpebble.com 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+