MojAndroid

Trh nositeľných zariadení ešte stále čaká na oficiálne predstavenie inteligentných hodiniek Moto 360, ktoré sa bude zrejme konať 4. septembra. Médiá si hodinky už mohli prezrieť na developerskej konferencii Google I/O 2014, no stále ostáva niekoľko nezodpovedaných otázok. Jednou z nich je predajná cena, ktorá bola odhalená na internete. Hodiny sa totižto objavili na stránkach obchodnej siete BestBuy a to za 249,99 amerických dolárov (v prepočte 187 eur).

Stránka okrem maloobchodnej ceny prezradila aj niečo zo špecifikácie hodiniek. Stále pripravovaná novinka bude podľa informácií vybavená čipom od spoločnosti Texas Instruments a bude odolná voči vode do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút. Zadná strana je evidentne vyrobená z plastu, čo dáva zmysel hlavne v prípade bezdrôtového nabíjania. Hodinky ďalej ponúknu konektivitu vďaka Bluetooth 4.0, zabudovaný snímač tepu a budú kompatibilné so všetkými Android zariadeniami s verziou 4.3 a novšou.

Náš tip
Motorola zvoláva tlačovú konferenciu na 4. septembra, môže predstaviť Moto G2, X+1 či Moto 360

Zdroj: androidcentral, bestbuy

 

18.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+