MojAndroid

Spoločnosť Fossil prináša nové hodinky Fossil Q Control. Ide o veľmi podobné inteligentné hodinky ako model Misfit Vapor. Spoločnosť Fossil sa odhodlala k danému kroku práve po odkúpení spoločnosti Misfit ešte v roku 2015 za 260 miliónov dolárov. Portfólio hodiniek chce pochopiteľne obohatiť o produkty pod svojou značkou.

Náš tip
Cenovo dostupné fitness hodinky Misfit Vapor budú mať Android Wear 2.0
Náš tip
Misfit Vapor – nové inteligentné hodinky s cenou pod 200 dolárov

Fossil Q Control

Hodinky sú však veľmi zaujímavé, ponúkajú okraje citlivé na dotyk, ktoré pomôžu k jednoduchšiemu ovládaniu používateľského rozhrania. O funkcie nebude núdza vzhľadom na to, že hodinky obsahujú systém Android Wear. Samotný “ciferník” hodiniek má priemer 45 mm a ponúka tiež zvýšenú odolnosť voči vode. Náramky sú následne k dispozícii vo verzii 20 mm. Konštrukcia hodiniek je pomerne minimalistická s jedným tlačidlom na boku zariadenia. Nechýba tiež senzor pre meranie vášho srdcového tepu.

Náš tip
Fossil je tu s dvojicou nových smart hodiniek s Android Wear 2.0

Hodinky Fossil Q Control si môžete zakúpiť už teraz prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu. Cena zariadenia činí 275 dolárov a momentálne je možné zakúpiť inteligentné hodinky len v čiernom farebnom prevedení.

Zdroj: theverge

16.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+