MojAndroid

Vývojári z gamebra.in si pre vás pripravili zaujímavý titul z kategórie hlavolamov. Ide o hru s názvom Hocus, ktorá prináša jednoduchú “puzzle” tématiku, potrápi vašu logiku, ale aj vyplní váš voľný čas. Táto hra spadá takisto do kategórie Indie hier. Indie hry sú vytvorené jedným alebo malou skupinou vývojárov prevažne bez finančnej podpory veľkých herných štúdií. Aj hra Hocus bola navrhnutá a naprogramovaná vývojárom obľubujúcim “puzzle” hry.

Náš tip
TOP 18 najlepších indie hier v Obchode Play

Hlavným princípom hry je ovládať červenú kocku, ktorú musíte šikovnými krokmi presúvať po určitom objekte. Cieľom je dostať červenú kocku do vyznačeného priestoru a skompletizovať tak daný útvar. Môžete takisto vytvárať nové herné útvary a následne ich zdieľať. Poteší prítomnosť relaxačnej hudby v pozadí pre úspešné naštartovanie vášho logického myslenia.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 14. týždeň 2017
Náš tip
TOP 5 Android hry – Najlepšie arkády (4/2017)

Hra s názvom Hocus je dostupná na stiahnutie v Obchode Play zdarma a tiež bez reklám. V prostredí hry však nájdete poplatky vo forme in-app nákupov v hodnote 0,59€ a viac.

Verzia: 1.9.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.9
Aktuálna cena: Zdarma

Patríte medzi obľúbencov Indie hier? Máte radi podobné hlavolamy? Aké hry z tejto kategórie hrávate? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

16.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+