MojAndroid

Aplikácia Hlavolamy sa tento rok umiestnila na prvom mieste v súťaži Android Code 2012 v kategórii Svetové aplikácie. Pozrime sa na to, čím zaujala odbornú porotu a čím by mohla osloviť aj vás.

Hlavolamy je aplikácia, ktorá ponúka celý rad logických, matematických, geometrických, číselných, zápalkových a iných typov hlavolamov. Používateľské prostredie aplikácie je zamerané na jednoduchosť a účelnosť. Na úvodnej obrazovke nájdete prístup ku všetkým kategóriám a možnosť zobraziť svoje obľúbené hádanky, ktoré ste označili hviezdičkou. Na výber je tu aj náhodné prehliadanie hlavolamov.

 

 

V hlavolamoch môžete vyhľadávať na základe slova, typu alebo podľa stavu – vyriešený, nevyriešený a všetko. Pri rozmýšlaní nad správnou odpoveďou hlavolamov, využijete aj nápovedu, možnosti so správnymi odpoveďami a ak si nebudete vedieť už rady, tak k dispozícii je aj správna odpoveď. Obľúbené hlavolamy môžete navyše zdieľať so svojimi známymi prostredníctvom sociálnych sietí alebo e-mailom, či SMS správou.

 

Hlavolamy sú dostupné v anglickom, ruskom, čínskom, českom a slovenskom jazyku. Aplikácia je zadarmo dostupná na Google Play, takže vám už nič nebráni k tomu, aby ste naplno precvičili svoje mozgové závity.

Verzia: 2.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

19.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+