MojAndroid

Chcete byť vysmiaty veľkou červenou hlavou Deadpoola? Tak teraz nadišla tá najlepšia chvíľka. Hasbro Pusle v spolupráci s Marvel Legends vydávajú Deadpoolovú hlavu, ktorá hovorí vtipy, nadávky a zvukové efekty inšpirované známym filmom. Navyše ju môžete ovládať Androidom.

Hlava Deadpoola
Štýlová hlava Deadpoola, no nie?

Hlava Deadpoola pre skutočných fanúšikov

Predstavte si, aké by to bolo skvelé vlastniť doma Deadpoola. Vravel by vám jeho otravné vtipy, sem-tam by vás pourážal, ale hlavne by vám zlepšil náladu. Za 100 amerických dolárov je to fajn cena, čas ukáže, či sa nejakou náhodou nedostane aj ku nám.

Nie je to len hocijaká hlava, ale robotická hlava plná senzorov, ktoré jej umožňujú napodobňovať mimiku tváre. Tieto senzory taktiež zaznamenávajú prostredie a ak náhodou necháte hlavu v tmavej miestnosti, povie vám na to niečo vtipné, teda tak to uvádza Android Police. Podobne bude reagovať, ak sa k nej priblížite alebo oddialite. Taktiež vás podpichne, ak ju budete chcieť zodvihnúť.

A prečo toto spomíname na portáli o Androidoch? Hlava sa predsa dá spárovať s mobilom pomocou príručnej aplikácie. S aplikáciou budete môcť ovládať, čo Deadpool hovorí, vystrašiť s ňou niekoho alebo si aj nastaviť budenie.

Jedinou nevýhodou je, že hlavu nedabuje Ryan Reynolds, herec dabujúci Deadpoola, ale aj tak sa dočkáte skvelých vtipov. Ak hlava náhodou príde na Slovensko, možno sa dočká aj slovenského dabingu, ale asi so mnou súhlasíte, ak poviem, že bude lepšie, ak dabing ostane pôvodný.

Hlavu poháňajú 4x 1,5 V C batérie, nazývané aj batérie s malým článkom. Hlava bude uvedená do predaja 1. septembra cez Hasbro a Amazon za 100 dolárov.

K hlave vyšla takáto aplikácia:

Deadpool's Head
Deadpool's Head
Developer: Hasbro Inc.
Price: Free
  • Deadpool's Head Screenshot
  • Deadpool's Head Screenshot
  • Deadpool's Head Screenshot
  • Deadpool's Head Screenshot
  • Deadpool's Head Screenshot
  • Deadpool's Head Screenshot
  • Deadpool's Head Screenshot
  • Deadpool's Head Screenshot

 

21.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+