MojAndroid

Začiatkom mesiaca máj sme v rámci 5. narodenín na našich stránkach opäť spustili sekciu blogy, kde má každý možnosť vyjadriť svoj názor na Android zariadenia, aplikácie, hry alebo sa môže podeliť o návod ako modifikovať svoje zariadenie vylepšeniami, ktoré bežne nie sú dostupné. Príspevkov sa nám opäť nahromadilo a ich písanie nebolo ani bez odmeny. Autor príspevku, ktorý získa najviac hlasov vo verejnom hlasovaní, bude odmenený plnohodnotnou navigáciou Sygic.

Hlasovanie

Za články môžete hlasovať prostredníctvom formulára nižšie a všetky príspevky nájdete v sekcii Blogy na adrese mojandroid.sk/blogy. Podobné akcie budeme pre autorov uvádzať každý mesiac, takže nezabudnite prispieť vlastným článkom. Odporúčame tiež prečítať podrobný návod, ako publikovať svoj prvý článok

Najlepšie blogy za mesiac jún/júl

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

10.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+